Mesaj gönder
Çin Treyler Süspansiyon Parçaları Üretici

Shenzhen BYF Uluslararası Sınırlı

Profesyonel ve yüksek verimlilik ve sorumluluk ve sadakat

Haberler

May 6, 2023

BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası

Yarı römork parçalarının lider üreticisi Shenzhen BYF, yaprak yay fabrikasının artık tamamen otomasyona geçtiğini duyurmaktan gurur duyuyor.Fabrika, yüksek kaliteli ürünlerin zamanında ve verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak için en son otomasyon teknolojisine sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası  0hakkında en son şirket haberleri BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası  1

 

Yaprak yay fabrikası, yaprak yay üst plakaları, yaprak yay yuvaları ve Fuwa süspansiyon parçaları dahil olmak üzere çeşitli süspansiyon parçalarının üretimi için en son makinelerle donatılmıştır.Otomatik ekipman ve süreçlerin kullanılması, ürünlerin hassasiyet ve doğrulukla üretilmesini sağlar.

  

Fabrikada ayrıca tüm ürünlerin gerekli standartları karşılamasını sağlayan bir kalite kontrol sistemi bulunmaktadır.

Kalite kontrol sistemi, bitmiş ürünlerin gerekli standartları karşıladığından emin olmak için üretim süreci boyunca çok sayıda test ve incelemeyi içerir.Yaklaşık 240 saat boyunca tuz püskürtme testi, Yorulma testi en az 80.000 defa (maksimum 180.000 defaya kadar).Ve yaprak yayın mekanik özelliklerinin test edilmesi.

hakkında en son şirket haberleri BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası  2hakkında en son şirket haberleri BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası  3

 

BYF kalite müdürü "BYF'de kaliteyi çok ciddiye alıyoruz" dedi."Sıkı kalite kontrol sistemimiz, tüm ürünlerimizin en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar. Müşteriler, bizden yalnızca en iyi ürünleri aldıklarına güvenebilirler.

Fabrika, yüksek kaliteli yaprak yaylar üretmenin yanı sıra, orijinal ekipman özelleştirme hizmetleri de sunmaktadır.Şirketin deneyimli mühendislerden oluşan ekibi, müşterilerin özel gereksinimlerini karşılayan yaprak yayları tasarlamak ve üretmek için müşterilerle birlikte çalışabilir.

 

Yaprak yaylar, havalı süspansiyonlar, parabolik yaprak yaylar ve diğer ilgili ürünler de dahil olmak üzere treyler ve kamyon süspansiyon parçalarının lider üreticisi olan BYF, dünya çapındaki müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.Yenilik ve kaliteye olan bağlılığıyla şirket, yarı römork sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam etti.

hakkında en son şirket haberleri BYF son teknoloji otomatik yaprak yay fabrikası  4

İletişim bilgileri