Mesaj gönder
Çin Treyler Süspansiyon Parçaları Üretici

Shenzhen BYF Uluslararası Sınırlı

Profesyonel ve yüksek verimlilik ve sorumluluk ve sadakat

Haberler

November 17, 2022

Fenatran Sergi ziyareti

Fenatran, nakliye ve lojistik için uluslararası bir ticaret fuarıdır ve Sao Paulo'da düzenlenecektir.Bu fuar, sektördeki iletişim ve bilgi platformudur ve katılımcılara burada uzman bir kitleye sunum yapma fırsatı sunar.Bu yıl 23. Fenatran, 16-20 Kasım 2022 tarihlerinde São Paulo Expo Sao Paulo'da düzenleniyor.

Ünlü bir tedarikçi olarak BYF, 15 yıldır Güney Amerika'da çalışıyor, birçok müşteriyi tanıyoruz ve ihtiyaç duyduklarını sağlıyoruz.

Korona pandemisi (COVID-19) nedeniyle We BYF bu fuara zamanında katılamadı. Ancak Vendas Temsilcimiz Klaus Marvin Coicev Brezilya'daki temsilcimiz olarak bu Fuarı ziyaret etti.

Özellikle Brezilya'daki partnerlerimizi tek tek ziyaret ederek gelişmeleri, trendleri, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri öğrendik.

    hakkında en son şirket haberleri Fenatran Sergi ziyareti  0

 

En büyük müşterimiz olarak, Randon standına ilk adımımızı atıyoruz, Kendileriyle şu anda 7 yeni projemiz var, Mühendisleri ile proje durumunu ve problemini konuştuk, Projemiz için hedeflerini öğrenin. Onlar da ne istediklerini açıklıyorlar, Ve Amerika pazarındaki yeni ürünleri kullanacak.

Diğer yeniliklerin yanı sıra elektrifikasyon, akıllı aletler, nanoteknoloji ve akıllı kompozitlerde çözümler gösteriyorlar.

hakkında en son şirket haberleri Fenatran Sergi ziyareti  1

 

Diğer müşterilerimizi de ziyaret ediyoruz.Facchini,Ibero,meritor, Slipa gibi iş planlarını benimle paylaşıyorlar ve onlarla birlikte yeni parçalar geliştirmemizi tavsiye ediyorlar.

hakkında en son şirket haberleri Fenatran Sergi ziyareti  2

   

Bu fuarda, üç yeni sipariş ve iki yeni proje kazandık ve müşterilerimizle birbirimizi tanıyoruz. İkimiz de açıkça gelecekteki geliştirme stratejisi programlamasını yapıyoruz. Yine de müşterilerimizle aynı frekansı korumayı, birbirimizi desteklemeyi kabul edeceğiz.gelecekte ortak gelişme hedefi ve yeni yılda daha iyi olacağımıza inanıyoruz.

2024'te buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri